18.02
2020

Кабмін прийняв постанову про реалізацію програми державних гарантій з пакетом медичних послуг та тарифами. Таким чином з квітня поточного року на вторинці запрацюють тарифіковані медпослуги.

Зазначений порядок застосовуватиметься для первинної, екстреної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої), паліативної меддопомоги, медреабілітації, педіатричної медичної допомоги (дітям до 16 років), медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами — з 1 квітня 2020 року до 31 грудня 2020 року.
Тариф на медичні послуги, які надаватимуться в рамках програми медичних гарантій, не включає вартість лікзасобів, медвиробів і витратних матеріалів, які забезпечуються в централізованому порядку за рахунок інших програм державного бюджету.

Базова ставка за проліковані випадки в пакетах «Хірургічні операції у стаціонарних умовах» і «Стаціонарна допомога без проведення хірургічних операцій» становитиме 4 563,64 грн за один випадок. Тариф на медпослуги з проведення гістероскопії без ендоскопічної маніпуляції становитиме 1 965,6 грн, тариф із надання медичної допомоги у разі гострого мозкового інсульту в стаціонарних умовах (ставка на пролікований випадок) — 19 332,31 грн, тариф із надання медичної допомоги у разі гострого інфаркту міокарда в стаціонарних умовах (ставка на пролікований випадок) — 16 001,43 грн.

Тариф на пологи становитиме 8136,03 грн, тариф із надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках (залежно від складності медпослуги) — від 26 087,72 грн до 98 533,82 грн.


Медпросвіта

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень