9.09
2019

Монети 1, 2 і 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть виведені з обігу з 1 жовтня 2019 року. Монета 25 копійок виводитиметься з обігу поступово та поки залишиться платіжним засобом.

Впродовж трьох років громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти ці монети на монети і банкноти інших номіналів:

– впродовж першого року з дати їх вилучення – до 30 вересня 2020 включно – в усіх відділеннях українських банків;

– впродовж трьох років з дати вилучення – до 30 вересня 2022 включно – в Національному банку і уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль).

До 18 жовтня 2019 усі юридичні особи, філії та ФОП мають здати залишки монет номіналами 1, 2 і 5 копійок для зарахування на рахунки.

Крім того, Нацбанк планує в 2019 році ввести в обіг монету номіналом в 5 гривень, а у 2020 році – монету номіналом в 10 гривень. Також припинено випуск банкнот номіналом 1 і 2 гривень. Їх поступово виводитимуть з обігу та замінюватимуть на монети.

Ліга.Закон

коментарі 2

 • Василек пишет:

  Ну, даже если бы и не вывели, толку то какого…
  У нас здесь https://magazin-bytovok.ru/ покупали бытовку. Взяли просроченными, поврежденными. Люди стараются выжить, продать хоть что-то. Им уже не важно какого цвета купюра или что там на нем.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Твоя Маргаритка пишет:

   Выводят тараканов из квартиры. Пятна в химчистке. Собаку на прогулку. Сорта яблок в райских кущах..
   Дебильной рекламой – изводят!
   Даже в Переделкино знали – ‘Чтоб продать что-нибудь ненужное, сначала надо купить ненужное’

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень