19.08
2020

Колишній народний депутат із Кропивницького, а нині директор Кіровоградського онкоцентру Костянтин Яриніч позивається до суду на Уляну Супрун з метою “захисту своєї честі, гідності та ділової репутації”.

“Знаєте, в чому проявляється людська гнилість? У вчинках, які принижують іншу людину, у брехні, в бажанні досягати мети йдучи по трупам, у відсутності цінностей, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Ярынич Константин. – У випадку деяких людей, це безнадійно…

Не думав, що мені доведеться захищати честь і гідність свою та онкологічного центру, якому я віддав частину свого життя, від домислів та звинувачень Супрун. Громадянку Америки так непокоїть моя особистість, що вона здатна виливати бруд на людей, які рятують життя не у владних кабінетах, а годинами в операційній. Вона просто топче репутацію професіоналів, яких поважає медична спільнота та цінують пацієнти.

Ні для кого не секрет, що у нас давній відкритий конфлікт. І саме через мою критику та принциповість її роками «не відпускає».
Супрун заради того, щоб «відбілити» себе та в черговий раз пропіаритись, здатна на будь-що.
Мабуть, просто ще не розуміє: за все в цьому житті прийдеться відповідати перед людьми та судом.
Я не дозволю Супрун ображати лікарів, не маючи навіть й найменшого уявлення про цю важку та благородну професію.

З об’єктивних причин, які частково викладені у документі, я подав заяву до суду. За брехливий наклеп та безпідставні звинувачення треба платити.

Час все розставить по своїх місцях…”

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень