28.10
2019

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» планує придбати послуги з фізичної охорони об’єктів підприємства. Відповідна інформація про початок тендеру опублікована на сайті електронних закупівель «Prozorro».

Планується встановити охорону на 21 посту у таких населених пунктах, як Кропивницький, Світловодськ, Олександрія, Знам’янка, с. Смоліне, с. Новоархангельск.  Очікувана вартість закупівлі складає 7 378 560,00 гривень.

Учасники тендеру зобов’язані надати довідку про наявність діючих підрозділів охорони та наявність цілодобових чергових частин з адресами.

Охоронці мають прибувати за викликом до вказаних населених пунктів не пізніше, ніж за 30 хвилин з моменту отримання інформації про виклик. Кожна мобільна група швидкого реагування складатиметься з не менш, ніж 4 осіб, також охоронці повинні мати при собі засоби спецзахисту: гумові кийки, бронежилети, балончики «Терен», а також радіостанції.

DOZOR

Один комментарий

 • Пічальный факт пишет:

  Не так давно они её (охорону) разогнали, для экономии.
  Похоже разбогатели! Не знаете за чей счёт?
  Пойдите подпишите новый договор, в момент прояснится!)
  “При цифре 435 за поверку счётчика(у них в расчет надуло) в момент сдувает хмель, могильным холодом подуло,.. я б лег уже виском на дуло”))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень