20.05
2019

Жителям Кіровоградщини субсидії перераховуватимуть автоматично з травня. Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Михальченко сьогодні, 20 травня, інформує медіапортал DOZOR.

Так,згідно з постановою № 373 від 17 квітня цього року, жителям Кіровоградщини не потрібно йти із заявою до управління соціального захисту населення для перепризначення.

«Цією постановою внесено зміни і субсидія на неопалювальний період з травня буде перепризначена без звернень громадян в автоматичному режимі. Але є такі категорії домогосподарств, яким необхідно звернутися до управління соціального захисту населення і подати нову заяву і декларацію. Їх небагато – це орендарі житла, які отримують субсидію за договором оренди, внутрішньо переміщені особи, яким субсидія призначається за опалювальний або неопалювальний період за їх зверненням, сім’ї, яким було призначено субсидію за рішенням комісії на фактично проживаючих осіб та сім’ї, у яких відсутні доходи», – зазначила фахівець.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень