11.09
2015

Директор комунального підприємства «Олександрійський центральний ринок» Юрій Нос нещодавно звернувся через місцеві ЗМІ до жителів міста з таким проханням:
«Розпочинаєтся передвиборна кампанія. Я хотів би нагадати всім її учасникам – кандидатам у депутати, їхнім агітаторам тощо: не треба перетворювати територію Центрального ринку на полігон для політичних баталій!

Це застереження викликане сумним досвідом попередніх передвиборних перегонів, коли агітаційні матеріали розклеювалися безконтрольно та де завгодно, у тому числі й на торговельних павільйонах ринку. Хочу звернути увагу громадян на те, що павільйони – це приватна власність підприємців, які здійснюють свою діяльність на ринку. Вони вкладали особисті кошти у будівництво цих споруд, отож псувати їхній зовнішній вигляд – не лише неестетично, але й протизаконно: державні законодавчі акти дозволяють розміщувати агітаційні листівки, плакати тощо лише у спеціально відведених місцевими органами самоврядування місцях.
Так само моє прохання стосується і різноманітних «агітаційних» та «антиагітаційних» написів на тротуарах території даного комунального підприємства, тим більше, коли такі написи містять непристойності, як це також нерідко бувало під час попередніх передвиборних перегонів. Останнє вважаю просто аморальним, адже подібні «піар-меседжі» читають не лише дорослі, але й діти. Тому, шановні кандидати і їхні помічники, замість написів на асфальті краще пофарбуйте цією ж фарбою лавочки, дитячі гойдалки чи каруселі – цим ви лише заслуговуватимете на більшу подяку від людей – ваших потенційних виборців».

Наш кор.

, , , .

коментарі 2

 • АRлЕkiNo пишет:

  Голевский “Нос” – произведение о зрелом чиновничьем абсурде….
  Наш Ю.Нос из благородного чиновничьего побуждения взывает к разуму сумасшедший предвыборный агитаторский ” асфальтный каток”, для которого людное место, что навозная куча для червей – среда обитания и никак иначе. Поэтому, эффект от воззвания – “шо голою сракою об відро”- вибачте, але це наш віками вистражданий афоризм.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Вася пишет:

  Канешно все можно говорить если ринок пренадлежит нинешней власти…..ви хотите сказать что ви самий отверженний директор в украине?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень