19.03
2021

На ділянці дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка км 683 – 698 розпочалися роботи з фрезерування сьогодні, 19 березня. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг області.

«Ця траса є частиною дороги М-30, що зараз будується до 30-річчя Незалежності України. Її загальна протяжність 1392,3 км зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської. Нова магістраль з’єднає дві існуючі дороги міжнародного значення М-12 (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) та М-04 (Знам’янка – Луганськ – Ізварине). Ділянку дороги М-04 по нашій області ми завершили ще кілька років тому. На цей рік завдання номер один – це саме завершення ремонтів на ділянці траси М-12 на Умань», – наголошував раніше очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко.
За інформацією Служби автодоріг області, ремонт передбачає зміцнення конструктиву, влаштування дренажу, влаштування двох шарів асфальтобетону, розмітки та узбіччя.
«Ремонтом буде охоплена вся протяжність в межах області – 153 км та 8 штучних споруд на даній дорозі», – додали у Службі автодоріг області.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень