28.11
2018

Укрзалізниця тимчасово вводить обмежувальні заходи з придбання і повернення проїзних документів. З 15 грудня 2018 року по 15 січня 2019 року діятимуть обмеження на послуги повернення квитків через інтернет та оформлення групових заявок. Пояснюють таке нововведения спробами запобігти шахрайським діям.


Картинки по запросу укрзалізниця

Так проведений працівниками Укрзалізниці аналіз свідчить, що значна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім дуже багато їх  повертається у продаж майже перед  самим відправленням поїзда. Такі дані на думку  перевізника свідчать про те, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Щоб уникнути зловживань, з 15 грудня по 15 січня через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде лише придбати. Для того, щоб їх повернути, необхідно буде звернутися до залізничної каси.

Також діятимуть обмеження щодо оформлення групових заявок на пасажирські перевезення, які, як правило, здійснюються туристичними фірмами. В Укрзалізниці визначили, що в період підвищеного попиту групові замовлення квитків можна буде оформлювати лише за наявності вільних місць у додаткових поїздах. Усі місця графікових поїздів будуть з’являтися для продажу у вільному доступі в онлайн-системі або у залізничних касах.

Такі обмежувальні заходи уже були впроваджені у минулому році та показали себе як ефективний засіб у боротьбі зі зловживаннями.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень