12.02
2020

Під ризиком закриття на Кіровоградщині опинились вісім вантажних залізничних. Про це йшлося сьогодні на селекторній нараді в ОДА з питань функціонування малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції.

Предметом розгляду були три станції Королівка (Олександрійський район), Куцівка (Новгородківський район) і Павлиш (Онуфріївський район). За оперативними даними «Укрзалізниці», статус малодіяльних зі станцій Королівка і Куцівка знято, завдяки планам з маршрутизації тут збільшилися показники навантажуваності за добу. А от по Павлишу питання залишається відкритим.

Над проблемою компенсації збитковості у роботі станцій, щоб вивести її зі стану малодіяльної необхідно пропрацьовувати шляхи компенсацій спільно місцевому самоврядуванню разом із підприємствами, які користуються послугами залізничних вантажоперевезень – про це також йшлося під час селекторної наради.

Наразі це стосується не лише станції Павлиш. На Кіровоградщині малодіяльними визначено станції Адабаш (Новоукраїнський район), Виска (Маловисківський район), Голованівськ (Голованівський район), Йосипівка (Вільшанський район), Плетений Ташлик (Маловисківський район), Трепівка і Чорноліська (Знам’янський район).

Сайт ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень