14.04
2020

Під час планової перевірки суб’єкта господарювання в обласному центрі фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській області виявили завищення роздрібних цін на лікарські засоби за рахунок застосування торговельних надбавок, що перевищують встановлені граничні норми.

При формуванні роздрібної ціни на лікарський засіб «ЛОРАКСОН» було застосовано торговельну надбавку у розмірі 23% при граничному рівні 15%. Таким чином, ціна за одиницю лікарського засобу склала 1048,40 грн та відповідно була завищена на 68,20 грн. За виявлені порушення суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано адміністративно-господарські санкції у розмірі 6,7 тис. грн.

Довідково. Відповідно до ст. 12 Закону України «Про ціни і ціноутворення» державні регульовані ціни запроваджуються на товари, які справляють визначальний вплив на загальний рівень і динаміку цін, мають істотну соціальну значущість, а також на товари, що виробляються суб’єктами, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку.

ElisavetUA

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень