27.01
2022

Фахівці Кіровоградської ОДА провели моніторинг оцінки ступеня безбар’єрності будівель та приміщень, які підлягають перевірці у 2021 році.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537 “Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів, фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю” таку перевірку проведено управителями об’єктів, місцевими органами влади спільно з представниками громадських організацій осіб з інвалідністю.

«За результатами моніторингу з 1374 обстежених об’єктів 668 – бар’єрні, 306 – частково безбар’єрні, а 400 – безбар’єрні», – повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова.

Детальніше з цією інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації та на сайтах територіальних громад області.

Нагадаємо, в Україні у 2021 році за ініціативи першої леді Олени Зеленської повністю сформована нова державна політика зі створення безбар’єрного середовища. Зокрема, ухвалено Національну стратегію безбар’єрності – стандарти рівних можливостей для всіх груп населення. За координації Мінрегіону розроблено План заходів із подолання бар’єрів – дорожню карту для кожного відомства.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень