28.07
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна проходить навчання з територіальної оборони у столиці. Про це очільниця області повідомила в своєму телеграм-каналі.

«Із понеділка з робочим відрядженням перебуваю в Києві. Разом із колегами з інших областей проходимо курси підвищення кваліфікації на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Опрацьовуємо теми національного спротиву, територіальної оборони, забезпечення безпеки країни та регіонів. Моделюємо різні обставини й відпрацьовуємо чіткі алгоритми дій. Звичайно, хай краще такі навики не знадобляться в реальному житті. Але знати, як оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, у тому числі військового характеру, слід обов’язково», – повідомила голова облдержадміністрації.

Марія Чорна також відвідала Залу пам’яті захисників України на території Міноборони, де зберігається Книга пам’яті загиблих.

«На жаль, на її сторінках є записи і про військових із Кіровоградщини. Вкотре дякую усім захисникам із нашої області, які служать у Збройних силах України. Нехай кожного з вас береже Господь. Дуже чекаємо на вас вдома», – додала голова ОДА.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень