23.05
2019

Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає громадян повідомляти про появу підозрілих осіб поблизу військових частин, які дислокуються в нашому регіоні.

Як повідомляє прес-група У СБУ в Кіровоградській області, у разі виявлення поблизу військових об’єктів польотів БПЛА, переміщення поблизу військових частин та їх об’єктів осіб зі зброєю або з будь-яким обладнанням військового призначення та не поширеними у побуті радіотехнічними засобами, а також про ознаки необґрунтованого прояву інтересу сторонніх осіб до інформації щодо військових частин та їх об’єктів, просимо негайно повідомляти на телефон довіри Управління за номером (0522) 36-13-06 або на адресу офіційної електронної скриньки Управління–usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Один комментарий

 • Сіксот Патріотович пишет:

  Товарищі СБУшники! – Доповідаю!
  Досвідченому ворожому агенту, від агресивного агресора, зараз зовсім не треба ні біноклі нічного бачення, ні дрони, ні БПЛА… -Достатньо, не вставаючи з дивану, ознайомитись з місцевою пресою і інтернет ресурсами (блогами).
  Там можна взнати ВСЕ(!) – і чисельність військових формувань, їх специфіку, профінансованість, місця дислокації, успіхи в освоєнні ратної справи, зміну віросповідання… навіть декларації командувачів.) Передові новини наших економічних і інфраструктурних зрушень! Де і які за потужністю будуються об’єкти електроенергетики (Сонячні ЕС), елеватори, мукомольні, які шляхи ремонтуються, які радіаційні могильники розкриваються, хто волнтерствує на ниві харчовій, трикотажній і відновлюванні в/техніки для фронту…
  Все це (спасибі журналістам і блогерам)), а ще і підкилимні конфлікти між різними політичними владними угрупуваннями різного рівня, – усе як на долоні. – Тому, не шукайте ворожих агентів, їм тута дєлать нєхрєн, усё ужо схвачено! -Инфа лезет как зубная паста из тюбика.))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень