28.01
2016

До редакції звертаються наші читачі з питанням – чому в цьому році скоротили виплати особам, що втратили працездатність на виробництві? Начальник Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Олександрійському районі Людмила Григораш відповіла на це питання у листі до редакції.

“В зв’язку з чисельними зверненнями потерпілих на виробництві щодо зменшення розміру щомісячних страхових виплат за відсоток втрати професійної працездатності за грудень 2015 р. Повідомляємо,що у зв’язку з підвищенням з 1 вересня 2015 року соціальний стандартів відбулося підвищення розміру пенсій.

Сума індексації у місяці підвищення тарифних ставок(окладів), пенсій або щомісячного грошового утримання, стипендій, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не нараховуються, якщо розмір підвищення грошового доходу перевищує суму індексації, що склалася у місяці підвищення доходу.

Якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суми індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації у цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації і розміром підвищення доходу.

На підставі вищезазначеного, в грудні було зменшено розмір індексації потерпілим на виробництві, у яких відбулося підвищення пенсій з 1 вересня та 1 грудня 2015 року та проведено утримання зайво перерахованих сум індексації за вересень, жовтень та листопад 2015 р. в розмірі 20% від розміру щомісячної страхової виплати.

Крім того, було припинено виплату доплати щомісячної страхової суми за 10 місяців 2014 року, яка утворилася внаслідок проведення перерахунку страхових сум з 1 березня 2014 року, виплата яких проводилася рівними частками протягом дванадцяти місяців 2015 р.

, .

коментарі 2

  • Анонім пишет:

    Яким чином, за якою методикою потерпілим зменшили страхові виплати, відповідь надана! Яким саме способом зроблене погіршення матеріального стану потерпілих – зрозуміло! Але питання Чому ЗМЕНШИЛИ(?), (хто нечистим рилом втрутився у Страховий Фонд, та й вирішив, що потерпілий надмірно розбагатів на мізерній індексаціі до пенсіі!?) залишилось без відповіді!

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Gavrilenko пишет:

    Да, у бедных последнюю копейку обсчитывают. Не дай Бог, чтоб лишнего не получили.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень