13.05
2020

Кіровський районний суд визнав винним чоловіка, який знаходився на зупинці громадського транспорту без засобів індивідуального захисту.

Так, суд встановив, що чоловік перебував у громадському місці без медичної або респіраторної маски, чим порушив правила, щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-епідеміологічних правил і норм передбачених Законом «Про захист населення від інфекційних хвороб, іншими актами законодавства, а також рішення органів місцевого самоврядування та тим самим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.44-3 КУпАП.

Відомо, що чоловік на засідання не прийшов, причини неявки суду не відомі. За інформацією суду, вина кропивничанина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, паспортом, фототаблицею до протоколу, рапортом, постановою по справі про адміністративне правопорушення, витягом, відеозаписом.

У результаті суд постановив визнати чоловіка винним за ст.44-3 КУпАП, і накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 грн.

Також з кропивничанина стягнуть судовий збір у  дохід державиу  сумі 420 гривень 40 копійок. Постанову кропивничанин може оскаржити в апеляційному суді.

DOZOR

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень