12.07
2020

Кіровоградську область невдовзі можуть перейменувати.

Про заявив директор Інституту нацпам’яті Антон Дробович.

Дробович сподівається, що у Верховній Раді вистачить голосів задля перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Посадовець зазначив, що “дуже дивно, коли в країні XXI століття області названі на честь сумнівних радянських діячів”.

Відповідаючи на запитання про те, як він оцінює можливість того, що Верховна Рада зможе зібрати голоси для поправок у Конституцію, аби перейменувати Кіровоградську і Дніпропетровську області, Дробович сказав: “Я думаю, що є всі шанси на це”…

Мабуть, більш нагальних справ в країні не залишилося. До речі, кропивницькі “активісти” нещодавно знайшли у своєму місті цілих п`ять недодекомунізованих раритетів. Хлопці зняли такий гвалт, що про подію написали усі обласні відання, а у справу втрутилися чиновники місцевої адміністрації. Що пропонують “декомунізатори” замість недознесених барельєфів, вони не кажуть, а мабуть і не знають.

Г. Сергеєв

Один комментарий

  • Бывалый пишет:

    а что это за чмо такое -сергеев Г….судя по тому как воняет этот журнашлюх, то точно г….а вести какое-нибудь настоящее журналисткое расследование о бандитах-ментах, о корупционерах-судьях, о ворах в кедах , о куевых дорогах (сейчас как раз еду из Каховки до Никополя…и сразу понятно как воруются десятки миилиардов)..
    как эти журнашлюхи Г. уже надоели.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень