13.10
2023

Зараз при виборі побутової техніки на перший план виходять питання енергоощадності. При цьому під ощадністю розуміють не лише низьке споживання електрики. Враховують і те, як часто доводиться витрачати час на елементарне обслуговування техніки. Якщо ви пам’ятаєте часи, коли холодильники треба було розморожувати власноруч, то знаєте, що це не сама приємна справа, що відніме у домогосподарки шість – вісім годин дорогоцінного часу. А краще їх приділити сім’ї чи догляду за власною красою.


#Холодильники Самсунг з Ноу Фрост: їхня ключова перевага#

Старі та дешевші агрегати, котрі до речі й зараз представлено у продажі, працювали зі стаціонарною системою охолодження. Тобто за відсутності випаровувача крига поступово нашаровувалася на стінках морозилки та холодильної камери. Коли її товщина сягала критичних розмірів, неможливо було зачинити двері. Страждав і сам пристрій, адже іній виконував функцію теплоізоляції. Відповідно компресор працював на підвищених обертах для нагнітання потрібної температури. Єдиний вихід з ситуації – ручне розморожування.

Втім, коли ви купуєте холодильник Ноу Фрост, переваги будуть очевидні, завдяки революційній схемі:

  • багатопотокова система розповсюдження та фільтрації повітря;
  • кулер – вентилятор сприяє рівномірному поширенню холоду;
  • повітря проходить через випаровувач, на якому конденсується надмірна волога;
  • час від часу випаровувач вмикається і гріється – вода випаровується.

Завдяки такій схемі в холодильнику з Ноу Фрост завжди сухе повітря без ознак льодової шапки на стінах. Дуже зручно, оскільки розмороження робити треба лише один – два рази на рік і лише з профілактичною метою, аби почистити холодильник зсередини. Але це не єдина перевага сучасних холодильників Самсунг з Ноу Фрост.

#Додаткові сім причин купити холодильник Самсунг#

Південнокорейський гігант відомий широким впровадженням новітніх технологій. Холодильники Samsung можуть похизуватися підтримкою наступних надсучасних технологій:

  1. Twin Cooling Plus. Дві окремі системи охолодження для холодильної та морозильної камери, які допомагають зберегти продукти свіжими довше, а також запобігають перемішуванню запахів між камерами.
  2. SpaceMax Technology. Технологія, яка дозволяє зробити стінки холодильника тоншими, але при цьому зберігає ефективність ізоляції. Завдяки цьому покращується внутрішній об’єм холодильника без збільшення його зовнішніх розмірів.
  3. Metal Cooling. Металева пластина на задній стінці холодильної камери для підтримки стабільної температури та швидкого охолодження.
  4. FlexZone. Гнучке розділення внутрішнього простору, яке дозволяє легко перетворювати частину холодильника на морозильник або навпаки в залежності від потреб користувача.
  5. Сенсорний екран Family Hub. Сучасний інтерфейс із сенсорним екраном на дверцятах, який дозволяє керувати функціями холодильника, слухати музику, переглядати рецепти, здійснювати покупки онлайн тощо.
  6. Bixby інтеграція. Інтеграція із голосовим помічником Bixby, яка дозволяє керувати холодильником за допомогою голосових команд.

Сьома причина – ідеальна свіжість ваших продуктів. Мінусом системи Ноу Фрост можна назвати надмірну сухість повітря. Втім в холодильниках Самсунг є спеціальні зони FreshZone, в яких можна налаштовувати рівень температури та вологості для різних продуктів. Отже, ви зможете насолоджуватися справною роботою агрегата без додаткових зусиль. При цьому на столі завжди буде корисна та свіжа їжа, приготована з найкращих інгредієнтів.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень