5.02
2019

27 січня, у неділю, виїзною комісією обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Кіровоградській області, на чолі з її головою Андрієм Ярошевським, була проведена поясова технічна атестація в ВПК «Саланг» смт Онуфріївки. Вихованці клубу атестувалися на жовтий та жовтий пояс 1 ступеню з військово-спортивних багатоборств. Загальна кількість учасників склала 20 осіб.

Усі учасники пройшли попередню перевірку, були допущені до атестації та успішно її здали.

Цими заходами завершилося перше навчальне півріччя відокремленого підрозділу Всеук-раїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Кіровоградській області.

Слід зазначити, що Андрій Ярошевський напередодні відвідав місто Лева, де з метою покращення роботи відокремлених обласних підрозділів Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств, член президії Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств, заслужений тренер України з військово-спортивних багатоборств провів ряд зустрічей з метою обговорення питань та прийняття рішень про створення нових секцій з військово-спортивних багатоборств як в самому Львові, так і в області, формування партнерських відносин між деякими компаніями та обласним підрозділом, були розроблені проекти, які відповідають потребам потенційного спонсора. Також Андрій Ярошевський провів відкрите тренування в одній із секцій.

О.Стрижак

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень