21.10
2021

Сьогодні, 21 жовтня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету міста Олександрії. Перед його початком виступив мер міста Сергій Кузьменко, він наголосив, що по всій країні маємо невтішну інформацію по Covid-19: зараз хворіють 286376 чоловік, це 10,6% від кількості населення країни.

В Олександрії поки що не така критична ситуація, в лікарнях заповнено 50% ліжок. Подякував лікарям за їхню самовіддану працю та нагадав, що для лікування у нас все необхідне є: ліки, апарати штучного дихання, кисень. Ще раз нагадав про необхідність вакцинації.

На виконкомі розглядалися такі питання: початок опалювального сезону в Олександрії, відзначання дня звільнення України від німецько-фашистських загарбників, про погодження КП «Олександрійський Центральний ринок» розміщення місць для торгівлі на вул. Сокальського та інші питання.

Опалювальний сезон в Олександрії розпочнеться 24 жовтня. Але школярі почнуть навчатися з середи наступного тижня, треба щоб всі приміщення прогрілися.

Гарна новина

Вперше в Олександрії на зимовий період не буде скорочуватися кількість пільгових рейсів. Ознайомитися з розкладом руху автобусів можна в наступному номері «Олександрійського тижня».

Щодо відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників був затверджений план заходів: до 27.10.2021 року привести в належний стан пам’ятників, меморіальних комплексів, пам’ятних дошок, знаків, місць поховання загиблих воїнів; з 26.102021 року по 2.11.2021 року в Музейному центрі ім. Худякової А.Ф. (другий корпус) буде проведена тематична виставка «В боях за визволення України»; 28.10.2021 року о 10.00 відбудеться покладання квітів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників на Братській могилі на вул. Діброви.

Виконавчий комітет погодив комунальному підприємству «Олександрійський Центральний ринок» розміщення місць для торгівлі сільськогосподарською продукцією на вул. Григорія Сокальського (від вул. Петра Сагайдачного до вул. Григорія Усика по парній та непарній сторонах) крім ділянки вул. Г.Сокальського навпроти будинку №79, в результаті дозволу буде збережено 57 торгових місць.

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень