16.02
2016

15 лютого члени Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування не підтримали назву Єлисаветград і таким чином остаточно начхали на думку більшості городян.

Не дало очікуваного ефекту, ані звернення новообраної міської ради, ані позиція очільника міста. Єдине, що нині заспокоює, рішення комітету є дорадчим, а тому, як перейменують Кіровоград залежатиме виключно від голосування народних депутатів.

Проте, за результатами свіжого соціологічного дослідження, проведеного Центрально-українською соціологічною лабораторією, 76% кіровоградців вважають, що справедливо перейменовувати Кіровоград, спираючись на думку більшості містян. Тільки 8,8% городян віддали б своє право голосу Верховній раді.

Окрім того, половина опитаних жителів обласного центру цілком довіряє або швидше довіряє громадському опитуванню, проведеному в день виборів 25 жовтня 2015 року. Тоді за перейменування Кіровограда на Єлисаветград віддали свої голоси 35 153 містян.

До того ж, більше 80% кіровоградців вважають, що місто перейменовувати не потрібно. Тільки трохи більше 12% городян впевнені, що змінити назву треба негайно.

Також за результатами опитування, 42,7% городян воліли б взагалі не перейменовувати Кіровоград. 38,2% опитаних виступають за назву Єлисаветград, 6,2% – за Інгульськ. Інші варіанти назв не перевищують і 5%.

«Кіровоградська правда»

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    “Собака бывает кусачей, только от жизни, от жизни собачьей”.
    Не дразните законо-при-творці(!), голодных, они могут стать, злыми и кусачими…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень