29.03
2016

Вчора у Кіровограді та районі стартували масштабні військові навчання, які тиждень проходитимуть по всій території України.

Про це повідомив заступник командира полку по роботі з особовим складом полковник Сергій Коліушко і закликав людей не панікувати, повідомляє «Кіровоградська правда».

– Навчання вже почалися. Якщо будуть якісь постріли, звуки від вибухівки – бажано не панікувати, нічого смертельного ці вибухи не несуть. Участь у навчаннях беруть майже всі Збройні сили України, – наголосив Коліушко.

Про початок навчань на своїй сторінці у Facebook повідомив і волонтер Роман Донік.

«Якщо сьогодні, завтра або післязавтра, ви побачите, прочитаєте або почуєте інформацію про масові переміщення наших військових і колон військової техніки, не поспішайте починати лякатися, а тим більше панікувати. Це не початок війни. Це почалися масштабні навчання по всій Україні. Давно заплановані. У нас є армія, яка може дозволити собі навчання. Армія, яка готується до будь-яких несподіванок і можливих варіантів. Звичайна справа для звичайної армії. А може і не помітите нічого. Може все пройде тихо. Але все одно, не починайте вірити чуткам», – написав він.

.

Один комментарий

  • алекс пишет:

    «Якщо сьогодні, завтра або післязавтра, ви побачите, прочитаєте або почуєте інформацію про масові переміщення наших військових і колон військової техніки,… може і не помітите нічого. Може все пройде тихо. Але все одно, не починайте вірити чуткам».А ведь до этого я был относительно спокоен….Рубрика откуда берутся анекдоты….Милая, если ты что нибудь узнаешь,заметишь,услышишь(хотя может и НЕ узнаешь,НЕ заметишь,НЕ услышишь )…” але все одно, не починай вірити чуткам» .УСПОКОИЛ,блин.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень