9.09
2021

Сьогодні, 9 вересня, у Одесі проходить Регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування», у якому взяли участь освітяни з усієї країни, у тому числі і з Кіровоградщини.

Область на форумі представляють 80 учасників, серед яких заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота та начальниця обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко, голови територіальних громад і начальники відділів освіти.

Присутні взяли участь у тематичних панелях та дискусіях, зокрема щодо впровадження та контролю нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти.

Крім того, під час практичної панелі команда ГО «Національна асоціація громадського харчування» продемонструвала можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин приготувала обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а також презентувала «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

Захід проходить в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень