29.05
2019


Галузь освіти Кіровоградської області щороку демонструє позитивну динаміку розвитку. Протягом останніх трьох років область перемістилася з сьомого на четверте місце у рейтингу Кабінету Міністрів України за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти».

За підсумками 2018 року область піднялася вверх на одну позицію, посівши четверте місце з 25 територій після Харківської області, м. Києва та Черкаської області.Зокрема, область займає перше місце з підключення закладів загальної середньої освіти до Інтернету. Протягом 2018 року оновлено комп’ютерну техніку у закладах загальної середньої освіти, придбано 698 одиниць комп’ютерної техніки. Це персональні комп’ютери, ноутбуки, техніка для друкування копіювання, сканування та ламінування.

Область утримує лідерські позиції (перше місце) з підвезення дітей до місць навчання (100% відповідно до потреби). Щороку парк шкільних автобусів поповнюється, а саме: у 2018 році придбано дев’ять шкільних автобусів на загальну суму 16,4 млн. грн. У першому півріччі 2019 року придбано 12 шкільних автобусів, наразі тривають конкурсні процедури з придбання ще 7 шкільних автобусів.

сайт ОДА

Один комментарий

  • Стецько пишет:

    Олександрійська освітня галузь, ще краща! Дарма що недофінансована…)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень