13.05
2020

Очільник ВАТ “Кіровоградгаз” Сергій Осінський у своєму блозі на Цензор.нет розповів, що виявив низку фінансових махінацій на підприємстві, які стались за попереднього керівника.

“Підприємство, що мало б заробляти, виявилось збитковим. Перша і найгостріша проблема, яку довелось вирішувати – ліквідація системи приховування реальних втрат природного газу підприємством. Ця система була нібито результатом боротьби з “мертвими душами”. Тобто, неіснуючими особовими рахунками, на які списували величезні обсяги газу. Однак, як виявилося, замість реального здолання “мертвих душ” просто було знайдено нову форму вуалювання втрат. Таким чином, за останні два роки було приховано більше 17-ти мільйонів кубометрів не облікованого природного газу. А збитковість ВАТ “Кіровоградгаз” з 2017- го по 2019-ий рік збільшилась у п’ять разів. І в минулому році склала майже 217 мільйонів гривень”, – пише Осінський.

За його словами, колектив підприємства працював у чотириденному графіку, заробітна плата не завжди досягала навіть рівня мінімальної. Натомість, за результатами перевірки ревізійної комісії НАК “Нафтогаз України”, попередній голова правління отримував максимальну заробітну плату. Більше того, він сам собі її нараховував. І таким чином отримав додатково понад 12-ть мільйонів гривень.

Нагадаємо, попередній керівник, Олександр Гладкий, неодноразово мав конфлікти з міською владою Кропивницького. Зокрема тому, що посеред опалювального сезону кілька разів відключав газ до котелень теплових підприємств міста


Гречка

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень