7.02
2020

У селі Катеринівка Кропивницького району, в будинку на території садового товариства, знайшли трьох загиблих чоловіків. За інформацією речниці поліції області Віталіни Бевзенко, судово-медичні експерти не виявили ознак насильницької смерті на тілах. Причини смерті з’ясовують.

Будинок №126 на території садового товариства ”Металург”, в якому знайшли тіла чоловіків сорока п’яти, сорока шести та п’ятдесяти трьох років. Про те, як знайшли чоловіків, Суспільному телефоном розповіла голова садового товариства Вікторія Бєлосвєтова: ”Ми їх шукали десять днів. Прийшли туди в будинок, відкрили, а вони там всі лежать. Вони купили три або чотири літри самогону, який забрали на експертизу. Поки не відомо – чи в самогоні причина смерті, чи вони вчаділи від пічки. Пічка саморобна. Вони могли заснути та вчадіти. Відповідно, поки є дві версії смерті”.

За словами жителя садового товариства Руслана Яременка, у будинку, де знайшли тіла чоловіків, мешкав один із загиблих: ”Олег його звали. Найстарший з них. Я його добре знав. Він допомагав і мені, й іншим, працював на дачних ділянках у людям. Інших я не знаю. Олег зловживав алкоголем”.

Результатів судово-медичної експертизи ще немає. За словами начальника обласного бюро судово-медичної експертизи Володимира Шилана, результати експертизи тіл матимуть 10 лютого. За попередніми даними, чоловіки отруїлися чадним газом та пролежали в будинку від трьох днів до тижня.

Суспільне UA

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень