13.08
2020

Наразі на території Кіровоградщини встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, тож за умови дотримання санітарних і протиепідемічних заходів проведення концертів в області дозволяється.

Організатори концерту повинні забезпечити виконання постанови Кабміну «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів”.

 1. При проведенні концерту має бути визначена
  відповідальна особа, яка проводить температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.
 2. На вході до території/місця проведення заходу та в місцях масового скупчення відвідувачів організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту та наноситься тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.
 3. Для уникнення черг рекомендується збільшити кількість пунктів вхідного контролю. Для заходів просто неба територія проведення заходу повинна бути огороджена.
 4. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 квадратних метрів загальної площі огородженої території для заходів просто неба.
 5. У разі розміщення учасників концерту на сидячих місцях стадіону відстань між окремо встановленими місцями для сидіння повинна становити не менше 1,5 метри (без урахування дітей віком до 14 років).

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Один комментарий

 • Жанна пишет:

  Великолепно, что сегодня мне лично попалась на глаза эта заметка. Намереваюсь сделать самостоятельную работу по такой же тематике.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень