17.06
2017

    На міському Центральному ринку звернув увагу на лінійку мототехніки: мотоблоки «Кентавр», мотоцикли дорожні і вантажні, скутери марки «SPARK». Цікаво, що поряд з цими назвами фігурують начебто вітчизняні марки «Агромаштрейд» і абревіатура ДТЗ. Хотілося б знати: як пов’язані між собою всі вищезгадані бренди і які відгуки про цю техніку?

    О.Мальченко

   Перший, до кого ми звернулися за консультацією, був Олег Попович, керівник підприємства «Бригадир», чия мототехніка і привернула увагу нашого читача. За його словами, постачальником продукції є українське ТОВ «Агромаштрейд». Як зазначає спеціаліст, це підприємство працює на ринку України більше сімнадцяти років. За ці майже два десятиліття компанія завоювала довіру споживачів і повагу конкурентів завдяки зваженому рівню цін, стислим термінам постачання і високій якості продукції, яка з легкістю конкурує з кращими імпортними аналогами. До речі, це надійний постачальник не лише мототехніки, а й різних сільгоспмеханізмів, садово-паркової техніки.

    Варто зауважити також, що продукція компанії «Агромаштрейд» відповідає найсучаснішим галузевим технічним нормам, що весь час розвиваються і вдосконалюються, має справді гарний сучасний дизайн. Але головне – це практичність. Ось одна з найпопулярніших моделей «Кентавра» – так звана «вісімка» (МБ 1080Д-5): ручний стартер, потужний і невибагливий дизельний двигун 8 кінських сил. Має три швидкості вперед, одну назад і два ряди передач – «підвищений» і «понижений». Як сказав один з наших співрозмовників пан Андрій, власник мотоблока «Кентавр», «річ просто незамінна у домашньому господарстві», маючи на увазі його універсальність та маневреність: із різним навісним обладнанням виконує різноманітні сільгоспроботи на невеликих ділянках – оранку, культивацію, косіння трави тощо. Витрати пального – трохи більше 1.5 л на годину роботи. А якщо з вантажним причепом – мотоблок стає таким собі транспортним засобом з доволі непоганими вантажопідйомністю і прохідністю сільськими чи польовими дорогами.

   «Жалкую лише, що тільки зараз з’явилась у розпорядженні селянина така техніка. Мені 63 роки, все життя прожив у селі і все доводилося робити «на горба і на пупа», надриваючи жили. А це просто знахідка на будь-який випадок: якось з кумом ми навіть загрузлі у багнюку «Жигулі» ним витягували», – зізнається Андрій Іванович.

    Якщо «копати» далі, то з’ясується, що «Агромаштрейд» пов’язаний партнерськими стосунками з іншою маркою – ДТЗ. Наприклад, трактор з логотипом «ДТЗ» можна знайти практично в кожному фермерському господарстві. Його якість і надійність змогли оцінити фермери з усіх регіонів України. Розшифровується марка просто: «Дніпропетровський тракторний завод», який вважається одним із підрозділів виробничого об’єднання «Південний машинобудівний завод». Не будемо вдаватись у маркетингові тонкощі (на яких зазвичай і не заведено особливо акцентувати увагу споживача), але в усякому разі ця трійця – «Агромаштрейд», ДТЗ і популярний мотобренд «SPARK» вважаються діловими партнерами.

   Історія трейд-марки «SPARK» веде свій початок з 2003 року. Керівництвом компанії «Агромаштрейд», яка в той час входила до складу об’єднання «Спецавтоматика» – одного з провідних українських імпортерів та виробників рухомої техніки, було прийнято рішення про створення нової лінійки мототехніки «SPARK». Такої, яка була б найкращим чином пристосована для використання в умовах України, мала відмінні технічні характеристики і довгий термін експлуатації, але, в той же час, була цілком доступна за ціною широким верствам населення. У нову лінійку увійшли моторолери (часто їх у народі називають «скутерами»), легкі і середні дорожні мотоцикли, шосейні мотоцикли, триколісні вантажні мотоцикли, а також задньопривідні і повнопривідні квадроцикли.

  У результаті всебічного дослідження вподобань українських споживачів, ретельного аналізу конструктивних особливостей і технічних параметрів у поєднанні з суворою оцінкою якості виготовлення, були відібрані найкращі виробники вузлів і агрегатів для збірки мототехніки «SPARK», розроблена оптимальна комплектація.

     Моторолери, мотоцикли і квадроцикли «SPARK» – це надійна і красива техніка з оптимальним співвідношенням «ціна/якість». Широкий асортимент мототехніки «SPARK» (автор цих рядків нарахував не менше 7-8 моделей у кожній з трьох вищеозначених підгруп) постійно оновлюється і здатний задовольнити практично всі вимоги своїх господарів: від щоденних поїздок на роботу до далекого туризму, від перевезення сумки з продуктами з найближчого магазину до транспортування обладнання та вантажів у сільському або комунальному господарстві, від шосейних «поганялок» до ралі-рейдів по повному бездоріжжю. У місцях торгівлі такими красенями – «байками» і «скутерами» – завжди юрмляться люди: придивляються до конструкції, прицінюються.

    Вважається, що складання цього транспорту може здійснюватися в Україні в складальних цехах «Агромаштрейд», а може й постачатись у готовому вигляді від іншого виробника-партнера. При складанні здійснюється суцільна перевірка якості вузлів, агрегатів та інших комплектуючих, а після випуску виробів ВТК проводить комплексний контроль і тестовий прогін на всіх режимах, запевняє постачальник. Це є додатковою гарантією того, що «залізні коні» «SPARK» не підведуть своїх власників і прослужать їм вірою і правдою довгий час. І хоча мототехніка «SPARK», як і будь-яка інша техніка, зношується й іноді ламається, та завдяки наявності в Україні виробничо-складської бази, а також розгалуженої мережі дилерських і сервісних центрів, її обслуговування і ремонт не становлять ніяких труднощів і здійснюються у стислі терміни.

    «Уже друге десятиліття мототехніка «SPARK» інтенсивно експлуатується в усіх регіонах України і добре відома безлічі мотолюбителів і професіоналів. На всі екземпляри при покупці надається гарантія. Але я можу сказати зі свого досвіду, що на двадцять-тридцять проданих мотоциклів буває не більше одного гарантійного випадку і то зазвичай – через неправильну експлуатацію засобу його власником. Для тих, хто цінує надійність і якість, але не має наміру переплачувати за них зайві гроші, «SPARK» – це правильний вибір», – запевняє наш консультант Олег Попович.

О.Осауленко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень