17.03
2016

Ініціативна група олександрійців, краєзнавець Валерій Жванко та Любов Мороз, директор «Радіо великих доріг» оголошують про початок підготовки до виставки, присвяченої ювілейному Дню міста (своє 270-річчя Олександрія відсвяткує в останню неділю травня).

Планується надати для огляду унікальні та рідкісні експонати з приватних колекцій жителів міста та Олександрійського району.

Ця громадська акція  має за мету популяризацію знань з історії рідного краю та пробудження інтересу до культури народів, які в різні часи жили на цій землі, сприймаючи її як свою Батьківщину.

***

З чого починається місто? З поселення вільних людей, чи з указу імператриці? З якоїсь кількості людей і будинків, чи з певного економічного, культурного і адміністративного потенціалу? На користь місцевим жителям, чи на користь центральної влади – поселенню змінюють статус? Всі ці питання дискутуються в середовищі дослідників вже сотні років.

Якщо Ви доросла людина, Ви теж маєте виробити своє ставлення до цих проблем. Бо саме Ви – головний персонаж історії, що творилася і твориться кожного дня. Можливо, анонсована виставка допоможе вам у цьому.

Валерій Жванко

P.S. Про місце проведення і дату відкриття буде повідомлено додатково. Довідки за телефоном: 050-341-23-23 (Мороз Любовь Михайловна).

, , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень