10.04
2020

Лікарні Кіровоградщини з 1 квітня всі працюють як комунальні некомерційні підприємства, мають прямі фінансові відносини з Національною спілкою здоров’я України та мають самі забезпечувати себе засобами індивідуального захисту.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я Кіровоградської ОДА.

У той самий час медзаклади поки не отримали фінансування від НСЗУ. Про це повідомляла очільниця поліклініки №5 у Кропивницькому Олена Амбарна, коли у мережі одна з працівниць поскаржилась на відсутність засобів захисту. Тобто фактично медзакладу зараз доводиться обирати, хто з працівників має вищий ризик інфікуватись і, перш за все, захищати їх.

Також у департаменті зазначили, що госпітальні бази першої хвилі ( ті хто має безпосередньо лікувати пацієнтів з коронавірусом -авт.) забезпечені відповідно до централізованих поставок на чисельність хворих, які там перебувають. Перелік необхідних ЗІЗ визначений наказом 722 МОЗу.

Нагадаємо, за даними уряду 4 із 9 базових для лікування Covid-19 закладів області станом на 10 квітня забезпечені лише на половину потреби з розрахунку на 15 днів.

Гречка

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень