19.03
2015

7 березня в місті Ірпені відбулися традиційні змагання з кіокушинкай карате в розділі «куміте» на «Кубок княгині Ольги», присвячені міжнародному жіночому дню 8 березня. Це єдині змагання в Україні, які збирають найбільшу кількість спортсменів жіночої статі: з понад трьохсот учасників від 23-х клубів України і одного клубу з Білорусії на них було 87 дівчат і жінок. Вже четвертий рік поспіль спортсмени нашого міста, зокрема вихованці спортивного клубу «Спарта – 17» Олександрійської ДЮСШ №2 беруть участь в цьому святі сили, краси і весни.


Команда олександрійців складалась з 15 дівчат і 14 хлопців: Олена Майорова, Діана Сінчилова, Катерина Гайдар, Дар’я Кармазіна, Дар’я Пазинич, Олександра Ліонова, Наталія Губа, Аріна Бондаренко, Світлана Лагно, Анастасія Покотило, Дар’я Поляніна, Дар’я Дегтяр, Дар’я Лагно, Софія Ткаченко, Марина Дуднік, Кирил Калабухов, Михайло Слинько, Дмитро Деркач, Андрій Горощенко, Віталій Нечипоренко, Олександр Дробишев, Єгор Луцив, Владислав Косенко, Іван Носенко, Ярослав Майоров, Станіслав Брегеда, Владислав Титаренко, Артем Нєлєпа, Іван Кузьмін.
Окрім спортсменів, була присутньою чимала група батьків та одноклубників, які допомогли своєю підтримкою.

Суддями від нашої команди виступили Денис Павліченко, Микола Бондаренко та Олександр Михайлик. Завдяки злагодженості команди, виступ наших спортсменів був досить вдалим. Їх результати також були гарними:
ІІІ місце посіли Діана Сінчилова, Владислав, Катерина Гайдар, Дар’я Кармазіна, Іван Носенко.
На ІІ місці Дар’я Пазинич, Олександра Ліонова, Наталія Губа, Аріна Бондаренко, Ярослав Майоров.
А перше місце зайняли і отримали звання володаря “Кубка княгині Ольши” Світлана Лагно Світлана, Анатасія Покотило, Дар*я Поляніна, Дар’я Дегтяр, Дар’я Лагно, Софія Ткаченко, Марина Дуднік, Олена Майорова, Станіслав Брегеда, Владислав Титаренко, Артем Нєлєпа, Іван Кузьмін.
За результатами виступів команда наших дівчат четвертий рік поспіль виборола командний кубок за перше місце, обійшовши навіть місцеву команду. Кожен з призерів був нагороджений дипломом відповідних ступенів, медаллю, а переможці – ще й кубком.


Цікавим виявився виступ Олександри Ліонової, яка посіла у своїй віковій групі перше місце, а в більш важкій категорії, вигравши два нелегких двобої, поступилася суперниці лише у фіналі і стала другою. Ці змагання були дебютними для Діани Сінчилової, але вона показала досить гарний виступ, проявивши неабияку волю до перемоги та спортивний характер. Анастасія Покотило у фінальному двобої зустрілася з дівчиною, якій програла два тижні тому на чемпіонаті України в м. Кіровограді. Цього разу поєдинок між спортсменками був напруженим і тривав три раунди, після чого судді все-таки віддали перемогу Насті. А от фінал Світлани Лагно тривав всього 20 секунд і – знову перше місце.
Змагання пройшли в дружній та доброзичливій атмосфері, всі хто був присутній на них, отримали неабияке задоволення та купу позитивних емоцій, а дівчата зробили гарний подарунок не лише собі, але й своїм батькам і тренерам.
Спортсменів підготували Олександр Михайлик та Сергій Слинько, які тренують на базі ЗНЗ №6 та ОНВК (ЗНЗ № 17) відповідно.

О. Наріжний

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень