1.02
2022

Відразу два повідомлення про розкрадання державних коштів на Кіровоградщині з`явилися сьогодні на сайтах правоохоронців.

Як повiдомляє пресслужба Нацполiцiї в областi, працівники підрядної організації створили видимiсть виконання договору по ремонту автомобiльної дороги та внесли до актiв виконаних робiт недостовiрнi вiдомостi щодо використаних матерiалiв при будiвництвi.

Експертним шляхом було встановлено невiдповiднiсть фактичної товщини верхнього шару дорожнього покриття автомобiльної дороги до проектно-кошторисної та звiтної документацiї. Одночасно встановлено, що пiдприємство-пiдрядник не виготовило та не транспортувало асфальтобетонну сумiш на об’єкт ремонту в обсягах, якi зазначенi у звiтнiй документацiї.

Експертизою встановлено, що в цiлому вартiсть неякiсно виконаних робiт становить близько 10 млн гривень. Правоохоронцi повiдомили про пiдозру шiстьом учасникам органiзованої злочинної групи.

Прессужба СБУ повідомила про викриття у Кропивницькому схеми розкрадання коштів, виділених на реконструкцію об’єкта критичної інфраструктури.

За попередньою інформацією, зловмисники розікрали близько 3 млн грн на переобладнанні системи водопостачання міста. Замість сертифікованого обладнання, вони використовували неякісні системи невідомого походження.

Як встановило слідство, у 2018 році фірма-підрядник виграла тендер на переобладнання системи водопостачання та водоочищення міста на 63 млн грн. Договір передбачав виконання робіт з реконструкції каналізаційних очисних споруд та будівництва цеху механічного зневоднення.

Встановивши неякісне обладнання, зловмисники поставили під загрозу безперебійне постачання питною водою мешканців Кропивницького та екобезпеку регіону. У разі несправності, обладнання могло б спричинити забруднення водних об’єктів, які забезпечують населення Кропивницького питною водою.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень