29.07
2019

На Кіровоградщині нарахували близько 204 000 голів свиней, в тому числі в 122 господарствах – 135 000 голів, у приватному секторі – 68 000 голів.

Про це сьогодні, 29 липня, під час апаратної наради в ОДА повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби в області Ігор Бойчук, передає кореспондент CBN.

Темою номер один протягом останніх років на Кіровоградщині була і залишається африканська чума свиней. З початку виявлення захворювання в Україні з 2012 року зареєстрували 488 випадків, з яких – 14 випадків припадає і на Кіровоградську область.

Протягом 2018 року на Кіровоградщині не реєстрували африканську чуму свиней. Захворювання нагадало про себе в цьому році, коли на території області у квітні зареєстрували неблагополучний пункт щодо африканської чуми свиней – у мисливських угіддях лісового урочища «Таранове – 2» Вільховатського лісництва Гайворонського району. Після проведення заходів з локалізації та ліквідації вогнища інфекції неблагополучний пункт оздоровили.

Спалахи захворювання майже щодня виникають на території України, про що свідчать повідомлення з сусідніх областей. Найближчі вогнища інфекції – в Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській областях.

Це говорить про те, що збудник АЧС постійно циркулює в природі і загрожує свинарській галузі.

CBN

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень