5.12
2018

І знову про дороги

Рубрика: Новини звідусіль. Автор: Gavrilenko

У Кіровоградській області наступного року планують завершити ремонт Н-14 – однієї з найпроблемніших доріг країни.

На фото: очільник Служби автодоріг області Вадим Коюденко сьогодні захищає плани ремонтів в Укравтодорі

Державним бюджетом України 2019 на наступний рік заплановано окрему бюджетну програму у розмірі 500 млн грн для ремонту дороги Н-14 у межах Кіровоградської області. Тож ремонтні роботи будуть проводитися за маршрутом від Кропивницького до кордону з Миколаївською областю.

Планується, що наступного року роботи на цій дорозі, яка ще нещодавно була однією із найпроблемніших в країні, у межах області буде завершено.

Зауважимо, що окремою бюджетною програмою на наступний рік заплановано також 500 млн грн на ремонт цієї дороги у Миколаївській області, де буде проводитися капітальний ремонт. Дорога у Миколаївській області запланована в бетоні.

Загалом планується, що дорога Н-14 Кропивницький – Миколаїв у межах двох областей протягом наступного року буде відремонтована на 2/3 протяжності.

Також зауважимо, що наступного року у межах Кіровоградської області будуть виконані роботи на дорозі М-12 за маршрутом Кропивницький – Умань, що забезпечить зв’язок обласного центру із транснаціональним коридором GO Highway та коридором М-05 Київ – Одеса. Окрім того, буде продовжено ремонт М-22 за маршрутом Полтава – Кременчук – Олександрія.

У 2018 році в Кіровоградській області заплановані роботи виконано в повному обсязі на ділянках доріг М-04, Н-14, М-22 за маршрутами Кропивницький – Дніпро, Кропивницький – Миколаїв та Кропивницький – Полтава, відповідно, та введено в експлуатацію об’їзна дорога Знам’янки.

На дорозі М-04 роботи проводилися від села Куколівка Олександрійського району до кордону із Дніпропетровською областю, на дорозі Н-14 здійснювали ремонт на кількох відрізках загальною протяжністю 20 км від села Степове до селища Компаніївка, також розпочато ремонт дороги М-22 на ділянці майже 9 км від Олександрії в напрямку Полтави.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень