12.01
2012

Кандитат в президенти України лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко, в разі перемоги на виборах, пообіцяв “обрубувати руки” за корупцію та кумовство.

“Я вам гарантую, що в президента України не буде офшорів, власності за кордоном, я гарантую, що піраміда корупції перетвориться у трапецію в перший день мого вступу на посаду президента”, – заявив під час свого виступу Гриценко, повідомляють Українські новини.

“Нагору більше не треба. Тільки десь-хтось – обрубаю руки. Ніяких любих друзів не буде. Це все дуже важливо. Важливо відновити довіру. Слово “олігарх” Україна забуде”, – пообіцяв кандидат в президенти.

Також Гриценко переконував, що за 5 років його каденції “реально повернути Донбас без капітулятивних мінських домовленостей”, та скасувати примусовий призов до війська і реформувати армію.

Підготувала І.Кошкіна

, , .

Один комментарий

 • Оракул пишет:

  Да эт же просто волшебник!
  Из пирамиды коррупции не какую-то там усеченную пирамиду с площадкой для комфорта олигархии обещает!
  А прям таки трапецию, с жердочкой, на которой они как птички на проволочке, но свесив ножки, “чирикать” продолжат! Круто!!!))
  Как и “рубить руки” – это вам и есть еврогуманизм, – не какие-то там “бандытам тюрмы!” из аж “10-ти крокiв назустрiч людям!” -Напрочуд рішуче і сокирою!
  Одно хорошо, о возвращении ДЛНРов, развернутых впечатляющих планов не дает!
  Ограничивается критикой “минских соглашений”, которые одна из сторон и не собиралась выполнять, сказали – для перегруппировки свох войск подписывали.)
  А главное -“пасется” на Петровом патриотическом электоральном поле, дробя его и уводя из-под-носу, мифический шанс участвовать в финале 2-го тура.
  Успеха Вам, майн Женерале!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень