29.09
2015

Субвенція з державного бюджету на проведення виборів в Олександрії та в населених пунктах, що входять до складу Олександрійської територіальної громади, складає суму у розмірі 1 мільйон 90 тисяч 460 гривень, повідомляє Євгеній Патруль – координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській області.

Олександрійська міська рада своїм рішенням розподілила державні кошти на проведення виборів між населеними пунктами. Найбільшу суму отримає місто Олександрія – 950 900 гривень. Приблизно рівні суми грошей, від 41 до 48 тисяч гривень, передбачені для проведення виборів у селищах Пантаївка та Димитрове і селі Звенигородці, які входять до складу Олександрійської територіальної громади.

Відділ ведення Державного реєстру виборців отримає з державної субвенції 4 тисячі 260 гривень для виготовлення списків виборців та іменних запрошень.

Відповідно до частини першої Статті 68 Закону України «Про місцеві вибори» витрати на підготовку і проведення виборів депутатів, сільських, селищних та міських голів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з державного бюджету України.

«Весь Кiровоград»

, .

Один комментарий

  • АRлЕkiNo пишет:

    “Всё познается в сравнении”… так говорили древние.
    Те 100$ о которых не знает жена, мне гораздо дороже той 1000$, о которой она знает…говорят в современном анекдоте.
    Где , позвольте спросить, простые и понятные читателю сравнения , не видевшиму “лимоны”даже в бинокль – узнать – это много или мало, а сколько субветнулось на прошлых парламентских, президентских и аналогичных местных, куда делись наблюдательные за процессом камеры, может уже подешевело? , а ?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень