12.09
2019

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 6-10 вересня 2019 року.

“71% опитаних задоволені діяльністю Президента України В.Зеленського, 11% – протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до нього. У порівнянні із липнем цього року рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже у півтора раза”, – йдеться у повідомленні.

При цьому 29% опитаних позитивно оцінюють роботу очільника уряду Олексія Гончарука, з іншого боку 11% – негативно. Дві третини ще не змогли дати оцінок новому Прем’єр-міністру.

Роботою новообраної Верховної Ради задоволені 39% респондентів, незадоволені – 16%. Не змогли оцінити – 45%.

Абсолютна більшість опитаних (понад 90%) підтримують ініціативи стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата за кнопкодавство та прогули, зменшення кількості народних депутатів із 450 до 300 та зняття депутатської недоторканності.

Як зазначається у повідомленні, понад 70% підтримують надання законодавчої ініціативи громадянам України, розширення повноважень Президента щодо призначення керівників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також збільшення кількості уповноважених з прав людини (омбудсменів). Близько двох третин виступають за закріплення в Конституції норми про вибори народних депутатiв за пропорцiйною виборчою системою та скасування адвокатської монополiї.

Один комментарий

  • Дід Панас пишет:

    Далеко ему до Л.И.Брежнева!
    Там было чувство ГЛУБОКОҐО удовлетворения всемерной заботой Партии и Правительства о советском народе!))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень