13.05
2016

Останні (квітневі) рішення уряду стосовно змін у ціновій політиці на природний газ для споживачів, за повідомленням деяких ЗМІ, начебто торкнулись і норм споживання природного газу. За попередні півроку вже не вперше змінюються ці норми – то у бік зменшення, то зростання. У цьому важко розібратися нам, рядовим споживачам, отож хотілося б знати ситуацію на даний час.

С.Коршенко, пенсіонер

Як повідомили нам фахівці Олександрійського управління з експлуатації газового господарства з посиланням на Постанови Кабінету Міністрів України  № 316 і 317, від 27 квітня 2016 року, чинні з березня 2016 року норми споживання природного газу залишилися без змін, і на сьогодні вони становлять, нагадуємо. 4,4 м3 на людину у місяць, якщо у помешканні використовується тільки газова плита і є гаряче централізоване водопостачання; 7,1 м3 на людину за наявності газової плити і відсутності гарячої води і 14 м3, якщо у квартирі є газова плита і газовий водонагрівач.
Змінилися лише норми використання природного газу для індивідуального опалення:  з 7 до 5,5 м3 природного газу на 1 м2 опалюваної площі на місяць в опалювальний період, та змінено коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електроенергії та природного газу на потреби опалення, а також встановлено окремі коригуючі коефіцієнти для розрахунку витрат теплової енергії на опалення.

О.Осауленко

.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень