25.03
2022

На цьому  24 березня, під час зустрічі з представниками бізнесу зауважив голова Кіровоградської ОДА/ОВА Андрій Райкович. Поспілкуватися про роботу в умовах воєнного стану зібрались представники малого та середнього бізнесу, аграрії області.
Почав Андрій Райкович з болючого – вже місяць наша країна гідно бореться з лютим ворогом. І ніхто в світі, не сподівався, що українці не просто здатні протистояти, а громити таку величезну армаду.
– Це місяць незламності України! Це місяць високого духу нашої армії, професіоналізму дипломатів. Єдності фронту і тилу, – наголосив Андрій Райкович.

Кіровоградщина нині – область тилова. Тому завдання кожного залишається незмінним – допомагати захисникам, укріплювати оборону територій, опікуватись біженцями та не втомлюватись формувати гуманітарні вантажі для тих територій, які продовжують потерпати від ворожих обстрілів.
– Я усім вам вдячний, хто в цей дуже непростий час виконує усі ці задачі. Армія успішно битиме ворога, якщо у неї є надійний тил! Тому, поки точаться бої на передовій, ми із вами повинні забезпечувати життя в тилу. Надійна економіка- це маркер розвитку держави. Ви вже знаєте про знакові кроки Президента, Уряду, Парламенту щодо реанімації економіки в умовах воєнного часу, – зауважив Андрій Райкович.
Так працюють:
• Програма «Доступні кредити»;
• Підтримка працевлаштування внутрішньопереміщених осіб;
• Пільгове кредитування аграріїв;
• Суттєві прогресивні кроки у податковій політиці.
– Отже, держава робить максимум, щоб міста і села поверталися до активного життя, де це безпечно, де це можливо. Маленьке виробництво, середній, великий бізнес повинні працювати. Розумію, що порушено логістику, напрацьовані роками ринки. Люди подалися із насиджених місць, – акцентував очільник області. – Разом із тим, у нас немає іншого виходу як виживати, шукати нові ринки збуту, повертати колективи на роботу, давати роботу і переселенцям. У нас зупиняються фахові люди. Медики, зокрема. Нам треба водії, технарі, IT-спеціалісти.
Під час наради від керівників бізнесу, аграріїв, прозвучало чимало питань. Тож Андрій Райкович поставив завдання – створити робочі групи за кожним напрямком, спеціалісти яких працювали б 24/7. Варто нині також створити податкову інформаційну платформу і службу зайнятості, де б могли отримати відповіді на всі найактуальніші питання. Аграрному блоку очільник області поставив завдання до кінця тижня провести онлайн наради з керівниками районів з приводу поточного стану АПК та обговорити всі актуальні питання, що стосуються забезпечення паливно – мастильними матеріалами, посівматом і взаємодія з митницею.

коментарі 2

  • World пишет:

    Победа может быть достигнута за счёт использования преимуществ открытого западного общества (в противовес зашоренной, закрытой политике России). Путём широкого взаимодействия на уровне как организаций, так и отдельных граждан стран ЕС, Великобритании, США, Канады и пр. Чтобы оказать давление на правительства этих стран – увеличить военную помощь Украине (и “закрытие неба”, в том числе). На Западе политики очень дорожат мнением избирателей, поэтому если большая часть граждан страны реально выступит в поддержку Украины – то и правительство будет вынуждено действовать активнее. Действовать на всех уровнях – НПО, профсоюзы, предприятия и т.п. И тогда одолеть путинский режим будет намного легче.

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Nik2022 пишет:

    Предлагаю ввести для мужчин в возрасте старше 45 лет официально разрешённую замену воинской службы по мобилизации ежемесячной финансовой помощью армии. В силу возрастных причин уже не те вояки в таком возрасте. Взятки давать как-то унизительно, как и прятаться. Утвердить законодательно ежемесячный (официальный!) платёж в пользу ВСУ, который давал бы право отсрочки по мобилизации на этот месяц. Пока платишь – можешь оставаться дома. Это было бы справедливо.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень