25.05
2021

На формування нового освітнього простору у 2021 році громади Кіровоградщини отримають 40 мільйонів гривень. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Валерій Жалдак.«Кіровоградщина отримає 40 мільйонів гривень освітньої субвенції на реалізацію проєкту «Спроможна школа для кращих результатів». Із 68 заявок, поданих громадами, які відповідають вимогам Кабміну, робоча група відібрала 37. Це оснащення класів технікою, це будівництво спортивних майданчиків у школах, створення мультифункціональних просторів, осучаснення харчоблоків, ремонти приміщень для створення безбар’єрного середовища, а також реконструкції і капремонти навчальних закладів», – уточнив Валерій Жалдак.
Водночас він звернув увагу, що не всі громади подали проєктні ініціативи.
«Держава надає фінансовий ресурс на осучаснення освітніх закладів у громадах. Це стосується в тому числі сільських шкіл. Вважаю, жителям громад слід поцікавитися, чому голови не використовують таку можливість», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА.
Згідно з інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації, проектні ініціативи не подали Голованівська, Заваллівська, Надлацька і Перегонівська громади Голованівського району; Аджамська, Бобринецька, Великосеверинівська, Гурівська, Дмитрівська, Катеринівська і Кетрисанівська громади Кропивницького району; Ганівська, Глодоська, Злинська і Тишківська громади Новоукраїнського району, а також Великоандрусівська, Новопразька, Пантаївська, Петрівська і Приютівська громади Олександрійського району.
Нагадаємо, кошти з державного бюджету на розвиток освітніх закладів і реалізацію проєктних ініціатив громади отримають за умови співфінансування.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень