28.07
2021

Питання перевезень пільговиків, зокрема, учасників АТО та ООС обговорювалося під час наради з автомобільними перевізниками та військовими під головуванням заступника голови ОДА Сергія Поліщука.

Під час наради очільник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дмитренко зазначив, що цьогоріч місцеві бюджети отримали 39 мільйонів 663 тисяч гривень для виплати компенсацій перевізникам.

Також очільник управління наголосив про відповідальність перевізників за безпідставну відмову у пільгових перевезеннях.

«З початку року Укртрансбезпека склала 19 матеріалів через відмову у перевезеннях пільговиків. У разі систематичних порушень законодавства дані перевізники будуть включатися до планових заходів державного контролю на наступний рік. Прохання дотримуватися чинного законодавства та перевозити пільгових пасажирів», – наголосив представник Укртрансбезпеки.

За результатами наради, було вирішено доручити підготувати звернення до Міністерства інфраструктури щодо недопущення порушень законодавства України в частині перевезень учасників бойових дій за пільгою на міжобласних маршрутах загального користування.

Крім цього, управлінню Укртрансбезпеки доручили посилити контроль за забезпеченням перевезень пільгових категорій громадян, зокрема, учасників бойових дій на маршрутах загального користування в області.

Автоперевізники в свою чергу мають невідкладно вжити заходи щодо забезпечення перевезень учасників за пільгою, відповідно до законодавства України. Також перевізники мають звернутися до органів місцевого самоврядування щодо укладання договорів про компенсаційні виплати для перевезень пільгових категорій населення.


Водночас голови РДА області отримають доручення щодо проведення роботи з головами тергромад щодо організації маршрутної мережі та передбачення в бюджетах видатків на компенсації перевізникам за пільговий проїзд громадян та недопущення обмежень у їх перевезенні.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень