27.10
2021

26 жовтня відбулася сесія учасників “Спільноти практиків з гендерної рівності”, а саме: вчителів Приютівської та Новопразької ТГ, психологів, експертів із гендерної рівності, громадських активістів, батьків і самих підлітків.

Учасники говорили про те, хто така людина? Що таке права людини та чи існує таке поняття як гендерні права людини?

Щоб краще зрозуміти якими привілеями володіє людина маючи різне становище в суспільстві керіввниця проєкту Анна Орловська провела гру де учасники брали на себе різні ролі та за допомогою запитань, визначали на якому рівні вони знаходяться і якими є їх життєві привілеї. Вправа допомогла наглядно зрозуміти як суспільство жорстоко розділяє людей за їх ознаками, соціальним становищем та статтю. Також, це дало розуміння того, що права людини є надважливими. Тож гендерне право, є молодою, але невід’ємною галуззю в правовій системі.

Другий урок був присячений знайомству з японською концепцією ікігай, що означає відчуття власного призначення. Завдяки вправі присутнім вдалось зрозуміти, що вірно визначене власне призначення є дуже важливим для успішності та самореалізації в житті. Що тільки поєднавши любов до справи, існуючі навички, запит та оплату, можна визначити власний ikigay. Хіба може вплинути стать на вибір власного призначення? На думку присутніх суспільні думки чи бачення, стать чи вік, не можуть вплинути на вибір професії.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень