12.02
2020

Небайдужі олександрійці повідомили до муніципальної безпеки міської ради про те, що біля багатоповерхівки по пр.Соборному №107 здійснюється торгівля самогоном.

12 лютого інспектори виїхали на вказане місце і справді виявили господарку домашньої горілки та іншу жінку похилого віку, яку вона взяла на роботу продавати самогон.
На обох громадянок Буднікову і Булах складено адміністративні протоколи, які будуть направлені на адмінкомісію для призначення штрафу.
На місце викликано Національну поліцію для вилучення самогону і проведення перевірки.
Слід зазначити, що дані особи уже притягувались до відповідальності. Муніципальна безпека неодноразово їх попереджала і складала адмінпротоколи.
На жаль, штрафи, встановлені державою, мінімальні і складають лише 51 грн, а точки торгівлі самогону продовжують працювати.

Сучасна Олександрія

коментарі 2

  • Дегустатор пишет:

    Варити самогон, як і займатись виноробством справа почесна, як і кожна праця, що творить матеріальні цінності. Збувати продукт власного виробництва, дещо інша справа…
    Так як і у творчій праці, писати можна скіко хочеш, а публікувати херню з прізвищами, титулами – самогонщиці, аріями не з тієї опери соромно, навіть трішки дорожче, чим 51 гривню.))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень