22.01
2020

У ОКВП “Дніпро-Кіровоград” назвали причини чому тариф на воду в Кропивницькому, Олександрії, Знам’янці та Світловодську буде найвищим у порівнянні з іншими регіонами.

[Читати детальніше]

22.01
2020

20 січня співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 6 обшуків, за результатами яких з незаконного обігу вилучено 1 628 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, орієнтовною вартістю 293 тис. грн.

[Читати детальніше]

22.01
2020

За останні три місяці заблокували каналізаційну трубу понад півсотні кропивничанам.

Про це Суспільному розповіла начальниця служби збуту підприємства ”Дніпро-Кіровоград” Людмила Носкова, інформує Трибуна. За словами Носкової, якщо за воду не платять більше двох місяців, боржникам надсилають попередження про перекриття каналізації, ще через місяць – виконують блокування каналізаційної труби, не заходячи до квартири.

Пристрій для блокування каналізації називається ”Кротик”. Його довжина – сорок сім метрів, він розрахований на чотирнадцятиповерховий будинок. Спочатку працівники водоканалу вимірюють довжину каналізаційного трубопроводу. Так шукають квартиру, де його заблокують. За словами майстрині бригади відключення боржників Наталії Стасюк, для розблокування треба сплатити борг і тисячу сімсот гривень штрафу.

”Контролер відвідує помешкання абонента-боржника і вручає попередження про борг, під підпис. Протягом тридцяти днів споживач повинен сплатити заборгованість або прийти до нас в абонентський відділ укласти договір реструктуризації, якщо він не може сплатити даний борг”.

По області, за словами Людмили Носкової, мають тисячу боржників . Наступного тижня працівники підприємства поїдуть перекривати каналізацію боржникам у Смоліне та Світловодськ.

22.01
2020

Сьогодні, 22 січні командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан представив новопризначеного командира військової частини 2269. Відтепер олександрійську авіаційну базу очолить полковник Руслан Розенберг (на фото сліва).

[Читати детальніше]

22.01
2020

Знову “канікули”

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Враховуючи загальні показники і динаміку поширення ГРВІ та з метою запобігання епідеміологічних ускладнень, розпорядженням міського голови із 23 по 31 січня в Олександрії тимчасово призупинено навчально-виховний процес.

На вимушені канікули підуть учні загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів, у тому числі, музичної і художньої шкіл, ДЮСШ №2 тощо.

Сайт міськради

22.01
2020

За даними Державної служби статистики України та адміністративними даними Державної служби зайнятості, найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, представників найпростіших професій, кваліфікованих робітників з інструментом та працівників сфери торгівлі та послуг. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Кіровоградської області,  становила 2 тисячі одиниць.

[Читати детальніше]

22.01
2020

За даними Державної служби статистики України та адміністративними даними Державної служби зайнятості, найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, представників найпростіших професій, кваліфікованих робітників з інструментом та працівників сфери торгівлі та послуг. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Кіровоградської області,  становила 2 тисячі одиниць. [Читати детальніше]

22.01
2020

Профілактика сказу

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Тривають карантинні заходи з профілактики сказу в 14-му мікрорайоні Олександрії. Ветеринари Олександрійської міської державної лікарні ветмедицини проводять подвірні обходи та щеплення від смертельної хвороби всіх собак та котів. Вакцина проти сказу безкоштовна. [Читати детальніше]

22.01
2020

Мешканці Південного мікрорайону (БАМу) тепер мають можливість відвідувати курси «Основи комп’ютерної грамотності» в бібліотеці-філії №12, що працює у колишньому приміщенні «Ощадбанку» на вулиці Сидоренка, 6. Про це повідомляє Олександрійська міська ЦБС. Усіх охочих запрошують записатися на курси за місцем проживання. Для цього можна звертатися у саму бібліотеку або за телефоном (066) 363-02-05

Олена Карпачова

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень