22.01
2020

За останні три місяці заблокували каналізаційну трубу понад півсотні кропивничанам.

Про це Суспільному розповіла начальниця служби збуту підприємства ”Дніпро-Кіровоград” Людмила Носкова, інформує Трибуна. За словами Носкової, якщо за воду не платять більше двох місяців, боржникам надсилають попередження про перекриття каналізації, ще через місяць – виконують блокування каналізаційної труби, не заходячи до квартири.

Пристрій для блокування каналізації називається ”Кротик”. Його довжина – сорок сім метрів, він розрахований на чотирнадцятиповерховий будинок. Спочатку працівники водоканалу вимірюють довжину каналізаційного трубопроводу. Так шукають квартиру, де його заблокують. За словами майстрині бригади відключення боржників Наталії Стасюк, для розблокування треба сплатити борг і тисячу сімсот гривень штрафу.

”Контролер відвідує помешкання абонента-боржника і вручає попередження про борг, під підпис. Протягом тридцяти днів споживач повинен сплатити заборгованість або прийти до нас в абонентський відділ укласти договір реструктуризації, якщо він не може сплатити даний борг”.

По області, за словами Людмили Носкової, мають тисячу боржників . Наступного тижня працівники підприємства поїдуть перекривати каналізацію боржникам у Смоліне та Світловодськ.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень