22.01
2020

У ОКВП “Дніпро-Кіровоград” назвали причини чому тариф на воду в Кропивницькому, Олександрії, Знам’янці та Світловодську буде найвищим у порівнянні з іншими регіонами.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби підприємства, інформує Depo.Кропивницький.

За інформацією, чергове підвищення тарифу може відбутися вже наприкінці січня-початку лютого. Таку ситуацію пояснюють тим, що попередній тариф у розмірі 30,68 за кубометр води встановили з запізненням. Водночас, планується що найближчим часом один кубометр коштуватиме близько 37 гривень. Це – найвищий тариф серед обласних центрів.

На підприємстві називають три фактори, які впливають на підвищення. Зокрема, відсутність у місті своєї води і ОКВП “Дніпро – Кіровоград” здійснює постачання води з поверхневого джерела Кременчуцького водосховища. Водоочисні споруди знаходяться у місті Світловодськ.

Другою причиною називають довжину водоводу у 120 кілометрів, по якому вода кількома підйомами транспортується до Кропивницького та інших міст обласного значення. Останьою причиною підвищення називають невелику кількість абонентів, які користуються водою в місті.

“У порівнянні з Харковом, Одесою чи іншим обласним центром Кропивнцький є невеликим населеним пунктом. ОКВП “Дніпро – Кіровоград” має не такі великі обсяги реалізації, а тариф рахується саме по затратам на виготовлення послуги розділеним на обсяг реалізації”, – повідомляють на підприємстві.

Один комментарий

 • Анонім пишет:

  Як тіки гарно, з виду розумні і чесні керівники часу об’єднання чотирьох водоканалів у одне спільне обласне підприємство, пояснювали про вигідність і здешевлення цієї послуги.
  А до чого дійшли!? Чемпіони України по тарифу! Брехали суки, як завжди!?))
  Якщо оці 120км трубоставу з відносно невеликою кількістю споживачів причина скаженого тарифу, то треба ж соображалку включати, тай брати воду поближче, з Інгулу-Інгульця з артезіанських свердловин…
  А не чистити кишені людей до дуралейського безмежжя!))
  Водних ресурсів у України поки що більше, чим хитророблених ідіотів! Чи вже ні, рубікон перейдено!?))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень