22.01
2020

Сьогодні, 22 січні командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан представив новопризначеного командира військової частини 2269. Відтепер олександрійську авіаційну базу очолить полковник Руслан Розенберг (на фото сліва).

Відповідне погодження підписав Міністр внутрішніх справ України від 20 січня 2020 року.

Представлення новопризначеного керівника особовому складу відбулося на території військової частини у присутності особового складу, представників силових структур та міської влади.

Довідка: полковник Руслан Розенберг закінчив Харківський інститут льотчиків Військово-Повітряних Сил, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Пройшов посади від льотчика-оператора вертольоту до начальника штабу – заступника начальника армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після представлення новопризначеного очільника олександрійської частини командувач вручив нагороди представникам військової частини, які виокремилися здобутками під час служби за останній час. Серед заохочувальних відзнак – подяки, грамоти, нагрудний знак «За доблесну службу»,  годинник, чергові військові звання.

В інтерв’ю журналістам командувач НГУ зазаначив, що на даний момент Міністерством внутрішніх справ України створюється єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС. В рамках угоди між Францією і Україною органи МВС отримають 55  гелікоптерів Airbus, 12 з яких надійде до Національної гвардії України. До єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС також увійдуть літаки АН та  гелікоптери МІ-2 та МІ-8, які вже є на озброєнні. У рамках участі у реалізації програми створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України, проводиться перенавчання льотного та інженерно-технічного складу авіації Національної гвардії України на гвинтокрили  типу ЕС 225 LP на базі компанії «Airbus Helicopters» та розпочато поетапне отримання гелікоптерів  зазначеного типу до складу НГУ.

Г. Сергеєв

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Міністр внутрішніх справ!? Призначив? В армії? В павiтряних силах?
    А де ж міністр оборони?
    “Все смешалось в доме Облонских”…))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень