13.10
2021

11-12 жовтня на Кіровоградщині відбувся престур для представників ЗМІ з різних регіонів України. Протягом двох днів учасники вивчали досвід у сфері захисту прав у земельних відносинах.

12 жовтня журналісти відвідали Приютівку, де зустрілися з головою громади Андрієм  Коломійцевим та Головківку, де спікером виступив керівник агрохолдінгу «АгроВіста» Павло Фесюк. Разом з юристами Олександрійського центру з надання БВПД вони обговорили питання захисту прав громадян у сфері земельних правовідносин, поділилися досвідом роботи, та відповіли на запитання представників ЗМІ.

Завершився престур підсумковою пресконференцією у готельному комплексі «Сапфір».

Під час пресконференції директор Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Анатолій Руденко розповів про ключові результати роботи центру. Зокрема зауважив, що на території юрисдикції Олександрійського місцевого центру діють 34 консультаційні пункти доступу до  безоплатної правової допомоги. Завдяки такому напрямку роботи фахівці системи БПД мають можливість консультувати клієнтів в різних місцях, що виключає необхідність виїзду особи, яка потребує правового вирішення питання, за межі міста чи села.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень