11.09
2015

З 1 жовтня в Україні підвищаться тарифи на фіксований місцевий телефонний зв’язок (абонплата за обслуговування проводового телефону) в середньому на 17,5 відсотка – про це повідомляє видання «Економічна правда».
Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації на черговому засіданні 2-го вересня затвердила остаточну версію проекту підвищення розцінок на цю послугу. Документ був відправлений на реєстрацію у Міністерство юстиції України.


Нагадаємо, цієї весни телекомунікаційна компанія «Укртелеком» звернулася до комісії з пропозицією підвищити тарифи на фіксований зв’язок у середньому на 25%. Але НКРЗІ вирішила врахувати не всі пункти в економічному обґрунтуванні про збільшення розцінок, підготовленому «Укртелекомом».
Хоча кількість абонентів «Укртелекому» наразі неухильно зменшується, досі ця компанія ще залишається основним «гравцем» на ринку фіксованого телефонного зв’язку: вона має 78 відсотків цього ринку і обслуговує 7,5 мільйона абонентів. На даний час послуги місцевого зв’язку в базовому тарифі «Укртелекому» обходяться міському абоненту 39,91 грн. на місяць і 31,58 грн. на місяць – сільському. За приблизно такі ж (або навіть менші) гроші абоненти мобільних операторів телефонного зв’язку вже давно мають змогу розмовляти по телефону протягом цілого року, а не місяця…
Реконструкція «районки»
У медичних закладах Олександрійського району проводяться ремонти приміщень. Зокрема у багатьох фельдшерсько-акушерських пунктах і амбулаторіях замінені вікна на енергозберігаючі, відремонтовані покрівлі та утеплені фундаменти. Фінансування відбувається за бюджетні кошти, кошти спецрахунку, а також за допомоги спонсорів. В Олександрійській центральній районній лікарні системні заходи з запровадження енергозбереження тривають вже щонайменше 5 років. Останнім часом підприємство «Каргіл» є одним з головних спонсорів, воно допомогло з заміною вікон і дверей на суму близько 85 тисяч гривень. Зараз у п’ятиповерховому корпусі районної лікарні обладнується підвальне приміщення під тимчасове сховище пацієнтів на випадок надзвичайних ситуацій. Повністю завершити роботи планують до кінця вересня.

, , .

коментарі 4

 • Практически КАЖДЫЙ месяц что то дорожает. То медикаменты, то продукты, то транспорт, то газ, то электроэнергия, вот уже и телефон. А ведь зарплаты , пенсии на уровне 2013 года остались !!!
  Ух и терпеливый у нас народ. При том, что уровень жизни упал в РАЗЫ. Ну не могу я понять, почему в 2013 году всего лишь не подписание договора про ассоциацию с Европой вывело на Майдан людей, а сегодняшнее обнищание все терпят…

  Мне нравится! Thumb up 0

 • АRлЕkiNo пишет:

  З давніх – давен у хліборобській краіні казали : “сім год мак не родив, і голоду не було”. Так із цим стільниковим зв’язком, начебто і нафіг не потрібен (мобілки ж), але винахідливість менеджерська вміло прив’язала телефонну пару до Інтернету і тепер ” добровільно” маєш не потрібну послугу на яку держрегулятор шмаляє підвищення. Умело и со вкусом, как и во всём остальном. А щодо до майдану – туди не виходять, туди ВИВОДЯТЬ винахідливі кукловоди, коли ім треба і коли в змозі роздрочити маріонеток.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Давно отказался от услуг Укртелекома. Домашний телефон давно изжил себя. Для связи достаточно иметь мобильный телефон, сим-карты каждого оператора и интернет.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень