1.12
2021

30 листопада, під час засідання сьомої сесії депутати Кіровоградської обласної ради затвердили обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на 2022-2027 роки.
Загальний обсяг фінансування програми складає 8026,8 тисяч гривень. У 2022 році на програму передбачено 974,6 тисяч гривень з обласного бюджету та бюджетів громад.
Мета програми – це удосконалення та розвиток цілісного загальнодержавного напрямку національно-патріотичного виховання на території Кіровоградської області.
Реалізація програми передбачається виконанням таких завдань: формування української громадянської ідентичності; реалізація військово-патріотичного виховання; формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання; підтримка та співпраця органів державної влади та місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства з національно-патріотичного виховання.

Один комментарий

  • TimSiriy пишет:

    Дуже цікаво ознайомитися з обласною програмою національно-патріотичного виховання. Це реально цікаво. Взагалі я вважаю, займатися вихованням потрібно починати з раннього дитинства й знати, що виховання це… Ось чому я часто відвідую даний ресурс. Саме тут я знайшов практичні поради та секрети успішного виховання дітей. Що можу сказати, реально крутий сайт з корисною інформацією. І психологія дитини стає набагато зрозумілішою.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень