27.01
2022

26 січня, в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є.Маланюка відбулася презентація нової книги місцевої авторки Елеонори Бельської «Корида». На презентації був присутній заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота, заступник голови Кіровоградської облради Вадим Волканов, а також письменники та мешканці міста.

«Я радий тому, що в сучасному українському книжковому просторі з’являється все більше якісних книжок, і що обласна влада дотична до цього. Завдяки нашим спільним діям читачі починають надавати реальну перевагу україномовним книжкам. Обласна державна адміністрація буде і надалі проводити заходи для популяризації української книги», – сказав Андрій Лісота.

Книжка «Корида» вийшла друком за кошти обласного бюджету Кіровоградської області, завдяки реалізації Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства, інформаційної сфери та книговидання у Кіровоградській області на період до 2026 року. Також під час презентації усі присутні мали змогу насолодитися музичними номерами місцевих артистів.

Довідка
Елеонора Бельська — творчий псевдонім письменниці Баранової Олени Євгенівни. Сьогодні працює головним терапевтом м. Кропивницький, завідувачкою терапевтичного відділення Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1. Пише в жанрі жіночої прози. З 2010 року друкується в періодичних літературних виданнях. Вже надруковано 4 книги.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень